Obierz z nami kurs na Toastmasters - darmowe spotkanie klubu mówców i liderów

Obierz z nami kurs na Toastmasters - darmowe spotkanie klubu mówców i liderów

Obierz z nami kurs na Toastmasters - darmowe spotkanie klubu mówców i liderów

Opublikowane: 28.05.2022 / Sekcja: Kulturalne  Warsztaty 

Czas wydarzenia:

Miejsce wydarzenia: Centrum 3.0 – Gliwicki Ośrodek Działań Społecznych (ul. Jagiellońska 21) 

Organizator: Toastmasters Gliwice 

Wyobraź sobie jak spokój i opanowanie może towarzyszyć Ci podczas tych momentów. Wiem, że nie jest to łatwe, bo musisz poradzić sobie z nerwami i stresem, ale uwierz – efekty pozytywnie Cię zaskoczą.

Pozwól, że zaprosimy Cię na spotkanie klubu Toastmasters Gliwice – warsztaty wystąpień publicznych oparte o 100 lat doświadczeń Toastmasters International w ponad 140 krajach.

Pomimo przeszkód takich jak stres przed wystąpieniami i nieumiejętność składnej prezentacji zrealizujemy wspólny cel, czyli spokój i opanowanie właśnie w takich momentach. To naprawdę mocna obietnica, ale przemawia za nami ponad 100 lat doświadczeń Toastmasters International i ponad 3 miliony wyedukowanych członków⁣

Przyjdź na b͟e͟z͟p͟ł͟a͟t͟n͟e͟, otwarte spotkanie Toastmasters w Gliwicach!

Dołącz do 3,5 miliona ludzi, którzy rozwijali swoje umiejętności komunikacyjne. Skorzystaj z możliwości wyjścia na scenę w niesamowitej, przyjaznej i energetyzującej atmosferze klubu Toastmasters.

To najlepszy sposób na spędzenie wtorkowego wieczoru. Zaczerpnij energii, otwórz się na nowe doświadczenie i zdobywaj umiejętności, niezbędne w pracy i w życiu prywatnym.

Podczas wydarzenia:

  • posłuchasz krótkich przemówień i dowiesz się, jak skutecznie je budować;
  • będziesz mieć możliwość wystąpienia na scenie przed innymi uczestnikami;
  • sprawdzisz swoje kompetencje w efektywnym dawaniu informacji zwrotnej.

Czekamy na Ciebie w Centrum 3.0 przy ul. Jagiellońskiej 21. Niedaleko, po drugiej stronie ulicy znajdziesz parking na spotkanie.