5. urodziny PaskudoFonii - koncert gra Zuzanna

5. urodziny PaskudoFonii - koncert gra Zuzanna

5. urodziny PaskudoFonii - koncert gra Zuzanna

Opublikowane: 18.05.2022 / Sekcja: Kulturalne  Koncert 

Czas wydarzenia:

Miejsce wydarzenia: Siedziba Fundacji PaskudoFonia Gliwice, Bednarska 8

Organizator: Fundacja PaskudoFonia 

To już 5 lat! Ależ czas pędzi… W 2017 umyśliłam sobie zorganizować w Gliwicach koncert Marka Andrzejewskiego. Udało się i Marek zagrał 4.06. w 4ART. A potem potoczyło się dalej. Pandemia zatrzymała mnie na chwilę, ale pomogła też podjąć decyzję o własnym miejscu. I tak 11.06.2021 ruszyła PaskudoFonijna scena na zapleczu Sklepiku Charytatywnego PasCuda na Bednarskiej 8 koncertem zespołu Wariant R.

Na piąte urodziny powspominamy troszkę i posłuchamy dwóch świetnych artystek: koncert zagra Zuzanna z gościnnym udziałem Doroty „Sowy” Kuzieli. Czegoś słodkiego też nie zabraknie
ZUZANNA jest wokalistką, multiinstrumentalistką i tekściarką. Tutaj liczy się każde słowo – jej autorska twórczość to piosenka literacka najwyższej próby, doprawiona odrobiną folkowych brzmień. Śpiewa ciekawe, poetyckie teksty, akompaniując sobie na pianinie, gitarze i akordeonie – czasem lirycznie, czasem z przytupem, ale zawsze prosto z serca! Od kilku lat regularnie koncertuje w całej Polsce, występowała między innymi podczas Enea Spring Break w Poznaniu, Songwriter Łódź Festiwal, toruńskiego LULU festiwal, czy FRU (Festiwal Raciborskiej Ulicy).

Na koncie ma świetnie przyjęty, debiutancki album „Dzień dobry” (maj 2020). W grudniu 2021 miał premierę jej najnowszy singiel. Autorska kompozycja „Akacje na Stalowej” to poruszająca, czule wyśpiewana historia z warszawską Pragą w tle. W nagraniu gościnnie wziął udział Czesław Mozil, wzbogacając je o swój charakterystyczny, pełen emocji głos.

Podczas koncertu Zuzannie będzie towarzyszyła doskonała, charyzmatyczna skrzypaczka, Dorota „Sowa” Kuziela.

„Ma zjawiskowy głos, piosenki, które pisze, to czysta poezja!” (Maciej Szajkowski, Kapela ze wsi Warszawa)

POSŁUCHAJ: youtube.com/user/zuzannamoczek

FB: facebook.com/spiewajacazuzanna
IG: instagram.com/spiewajaca_zuzanna

Kiedy: niedziela 05.06. godz. 19:00
Gdzie: Fundacja PaskudoFonia, Gliwice ul. Bednarska 8
Bilety: 35 zł w przedsprzedaży, 45 zł w dniu koncertu
Bilety dostępne w naszym sklepiku online i stacjonarnie w Sklepiku Charytatywnym PasCuda na Bednarskiej 8 (w podwórku)