Pa Lua i Michał Wójciak

Pa Lua i Michał Wójciak

Pa Lua i Michał Wójciak

Opublikowane: 16.02.2023 / Sekcja: Koncert 

Czas wydarzenia: 26.03.2023 19:00:00

Miejsce wydarzenia: Siedziba Fundacji PaskudoFonia, Gliwice ul. Bednarska 8 (w podwórku)

Organizator: Fundacja PaskudoFonia 

Niepowtarzalny koncert dwóch artystów prezentujących różne style muzyczne, które udaje im się łączyć w jedną całość. Subtelne oblicze Pa Lua w indierockowym brzmieniu oraz bluesowo-rockowa charyzma Michała Wójciaka.

Pa Lua [Paulina Wójciak] muzyczny samouk. Autorka wielu tekstów oraz kompozycji. Tworzy muzykę z pogranicza Indie Rocka. Gra na gitarze, ukulele oraz śpiewa. Inspiracji do tworzenia szuka wśród natury oraz w drugim człowieku. Była gitarzystką oraz wokalistką kobiecego, rockowego zespołu Absurd. Jest członkiem zespołu Muzyczny Sagan, w którym gra na ukulele. Stworzyła muzyczny, solowy projekt Pa Lua przy współpracy z multiinstrumentalistą oraz wokalistą Michałem Wójciakiem. Na koncertach stara się zabrać słuchaczy do swojego lekko romantycznego, wrażliwego świata muzyki. W kwietniu 2022 wydała debiutancką EPke „Dobra Myśl”.

Michał Wójciak – kompozytor i autor tekstów. Przez lata muzycznej przygody członek wielu zespołów, w których swoją charyzmą nadawał im charakteru i brzmienia. Założyciel i lider zespołu Muzyczny Sagan. Pianista i gitarzysta od lat zakochany w bluesie z wyobraźnią muzyczną wychodzi daleko poza ten jeden styl muzyczny. W czerwcu 2021 roku wydał płytę „Wolna Przestrzeń” wraz z zespołem Muzyczny Sagan.

Bilety: 30 zł, przedsprzedaż: 40 zł w dniu koncertu – dostępne w naszym sklepiku online i stacjonarnie w Sklepiku Charytatywnym PasCuda na Bednarskiej 8